Furnizuesi dhe Fabrika më e mirë T99P 7 Inç 4G e Navigacionit GPS të Automjetit & DVR | Qizheng

Shenzhen Qizheng Electronic Technology CO., td

Navigimi GPS GPS dhe DVR i automjeteve T99P 7 inç 4G

Përshkrim i shkurtër:

Overview Quick Details Place of Origin: Guangdong, China Brand Name: Hawkeye Model Number: T99P Type: Gps Navigator Function: Touch Screen, Bluetooth-enabled, DVD/VCD, Photo Viewer, Radio Tuner, Touch screen, AV-IN, Bluetooth-enable, Fm transmission Use: Automotive Warranty: 12 Months O/S system: Android 5.1 DDR & EMMC: 2GB+16GB CPU: MTK 6737 Quad Core 1.3GHz Function2: Photo/Music /Video player, GPS Navigation,Dual cam Resolution: 1280*48...


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Përmbledhje
Detaje të Shpejta
Vendi i origjinës:
Guangdong, China
Emri i markës:
Hawkeye
Numri i modelit:
T99P
Lloji:
Funksioni:
Ekran me prekje, i aktivizuar me Bluetooth, DVD / VCD, Shikues i fotografive, Akordues radioje, Ekran me prekje, AV-IN, me mundësi Bluetooth, transmetim FM
Përdorni:
Automobilistik
Garancia:
12 muaj
Sistemi O / S:
Android 5.1
DDR & EMMC:
2 GB + 16 GB
CPU:
MTK 6737 Quad Core 1.3GHz
Funksioni2:
Foto / Muzikë / Luajtës video, Navigacioni GPS, Kamer dyfishe
Rezolucioni:
1280 * 480
Përcaktimi:
CE, FCC, RoHS, CCC, EMC, GMC
Këndi i shikimit:
140 °
16. Ekran prekës:
Mbështetje
përshkrim i produktit
Dash Cam 7 "HD Car DVR Kamera Dash Lente Dyfishe me Kamera me Pamje të Pasme Video Automatike Kamera DVR Kamera AutomatikeDash Cam 7 "HD Car DVR Kamera Dash Lente Dyfishe me Kamera me Pamje të Pasme Video Automatike Kamera DVR Kamera AutomatikeDash Cam 7 "HD Car DVR Kamera Dash Lente Dyfishe me Kamera me Pamje të Pasme Video Automatike Kamera DVR Kamera AutomatikeDash Cam 7 "HD Car DVR Kamera Dash Lente Dyfishe me Kamera me Pamje të Pasme Video Automatike Kamera DVR Kamera AutomatikeDash Cam 7 "HD Car DVR Kamera Dash Lente Dyfishe me Kamera me Pamje të Pasme Video Automatike Kamera DVR Kamera AutomatikeDash Cam 7 "HD Car DVR Kamera Dash Lente Dyfishe me Kamera me Pamje të Pasme Video Automatike Kamera DVR Kamera AutomatikeDash Cam 7 "HD Car DVR Kamera Dash Lente Dyfishe me Kamera me Pamje të Pasme Video Automatike Kamera DVR Kamera AutomatikeDash Cam 7 "HD Car DVR Kamera Dash Lente Dyfishe me Kamera me Pamje të Pasme Video Automatike Kamera DVR Kamera AutomatikeDash Cam 7 "HD Car DVR Kamera Dash Lente Dyfishe me Kamera me Pamje të Pasme Video Automatike Kamera DVR Kamera AutomatikeDash Cam 7 "HD Car DVR Kamera Dash Lente Dyfishe me Kamera me Pamje të Pasme Video Automatike Kamera DVR Kamera Automatike

  • I mëparshmi:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni