Најдобар снабдувач и фабрика за преносни навигации за DVR A60P 5G 4G Android 5.1 | Izиженг

Shenzhen Qizheng Electronic Technology CO., td

A60P 5 инчен 4G Андроид 5.1 Преносна навигација за DVR

Краток опис:

Overview Quick Details Place of Origin: Guangdong, China Brand Name: Hawkeye Model Number: A60P Type: Gps Navigator Function: Touch Screen, Bluetooth-enabled, DVD/VCD, Photo Viewer, Radio Tuner, Touch screen, AV-IN, Bluetooth-enable, Fm transmission Use: Automotive Warranty: 12 Months Product name: Professional Rear view Mirror Car DVR O/S system: Android 5.1 DDR & EMMC: 2+16 GB CPU: MTK 6737 Quad Core 1.3GHz Function2: Photo/Music /Video ...


Детали за производот

Ознаки на производот

Преглед
Брзи детали
Место на потекло:
Гуангдонг, Кина
Име на бренд:
Хоки
Број на модел:
A60P
Тип:
Функција:
Екран на допир, овозможен Bluetooth, DVD / VCD, прегледувач на фотографии, радио приемник, екран на допир, AV-IN, овозможен Bluetooth, пренос на FM
Користете:
Автомобилство
Гаранција:
12 месеци
Име на производот:
Професионален ретровизорски автомобил DVR
О / С систем:
Андроид 5.1
ДДР и ЕММЦ:
2 + 16 GB
Процесор:
MTK 6737 Quad Core 1.3GHz
Функција2:
Фото / Музика / Видео плеер, GPS навигација, Двојна камера
Резолуција:
854 * 480
Одобрување:
CE, FCC, RoHS, CCC, EMC, GMC
Агол на преглед:
140 °
Екран на допир:
Поддршка
Опис на производот
4G автомобил камера 5 "инчен екран на допир Андроид GPS навигација WIFI АДАС фотоапарат 1080P FHD автомобил видео рекордер DVR двојни камери4G автомобил камера 5 "инчен екран на допир Андроид GPS навигација WIFI АДАС фотоапарат 1080P FHD автомобил видео рекордер DVR двојни камери4G автомобил камера 5 "инчен екран на допир Андроид GPS навигација WIFI АДАС фотоапарат 1080P FHD автомобил видео рекордер DVR двојни камери4G автомобил камера 5 "инчен екран на допир Андроид GPS навигација WIFI АДАС фотоапарат 1080P FHD автомобил видео рекордер DVR двојни камери4G автомобил камера 5 "инчен екран на допир Андроид GPS навигација WIFI АДАС фотоапарат 1080P FHD автомобил видео рекордер DVR двојни камери4G автомобил камера 5 "инчен екран на допир Андроид GPS навигација WIFI АДАС фотоапарат 1080P FHD автомобил видео рекордер DVR двојни камери4G автомобил камера 5 "инчен екран на допир Андроид GPS навигација WIFI АДАС фотоапарат 1080P FHD автомобил видео рекордер DVR двојни камери4G автомобил камера 5 "инчен екран на допир Андроид GPS навигација WIFI АДАС фотоапарат 1080P FHD автомобил видео рекордер DVR двојни камери4G автомобил камера 5 "инчен екран на допир Андроид GPS навигација WIFI АДАС фотоапарат 1080P FHD автомобил видео рекордер DVR двојни камери

  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја