Најдобар снабдувач и фабрика за ретровизори H915P 10G 4G Андроид 5.1 | Izиженг

Shenzhen Qizheng Electronic Technology CO., td

H915P 10-инчен 4G Андроид 5.1 ретровизор

Краток опис:

Overview Quick Details Place of Origin: Guangdong, China Brand Name: Hawkeye Model Number: H915P Type: Gps Navigator Function: Touch Screen, Bluetooth-enabled, DVD/VCD, Photo Viewer, Radio Tuner, Touch screen, AV-IN, Bluetooth-enable, Fm transmission Use: Automotive Warranty: 12 Months Product name: GPS navigator & DVR O/S system: Android 5.1 DDR & EMMC: 2+16 GB CPU: MTK 6737 Quad Core 1.3GHz Function2: Photo/Music /Video player, GPS N...


Детали за производот

Ознаки на производот

Преглед
Брзи детали
Место на потекло:
Гуангдонг, Кина
Име на бренд:
Хоки
Број на модел:
H915P
Тип:
Gps Navigator
Функција:
Екран на допир, овозможен Bluetooth, DVD / VCD, прегледувач на фотографии, радио приемник, екран на допир, AV-IN, овозможен Bluetooth, пренос на FM
Користете:
Автомобилство
Гаранција:
12 месеци
Име на производот:
GPS навигатор и DVR
О / С систем:
Андроид 5.1
ДДР и ЕММЦ:
2 + 16 GB
Процесор:
MTK 6737 Quad Core 1.3GHz
Функција2:
Фото / Музика / Видео плеер, GPS навигација, Двојна камера
Резолуција:
1280 * 320
Одобрување:
CE, FCC, RoHS, CCC, EMC, GMC
Агол на преглед:
140 °
16. Екран на допир:
Поддршка
Опис на производот
1080P Dash Cam автомобил DVR 10 "Ретровизорен поток Огледало Екран на допир Супер ноќно гледање Камера Видео снимач Авто регистратор Dashcam
1080P Dash Cam автомобил DVR 10 "Ретровизорен поток Огледало Екран на допир Супер ноќно гледање Камера Видео снимач Авто регистратор Dashcam1080P Dash Cam автомобил DVR 10 "Ретровизорен поток Огледало Екран на допир Супер ноќно гледање Камера Видео снимач Авто регистратор Dashcam1080P Dash Cam автомобил DVR 10 "Ретровизорен поток Огледало Екран на допир Супер ноќно гледање Камера Видео снимач Авто регистратор Dashcam1080P Dash Cam автомобил DVR 10 "Ретровизорен поток Огледало Екран на допир Супер ноќно гледање Камера Видео снимач Авто регистратор Dashcam1080P Dash Cam автомобил DVR 10 "Ретровизорен поток Огледало Екран на допир Супер ноќно гледање Камера Видео снимач Авто регистратор Dashcam1080P Dash Cam автомобил DVR 10 "Ретровизорен поток Огледало Екран на допир Супер ноќно гледање Камера Видео снимач Авто регистратор Dashcam1080P Dash Cam автомобил DVR 10 "Ретровизорен поток Огледало Екран на допир Супер ноќно гледање Камера Видео снимач Авто регистратор Dashcam1080P Dash Cam автомобил DVR 10 "Ретровизорен поток Огледало Екран на допир Супер ноќно гледање Камера Видео снимач Авто регистратор Dashcam

  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја