Furnizuesi dhe Fabrika më e mirë H915P 10 inç 4G Android 5.1 Pasqyrë Kthyese | Qizheng

Shenzhen Qizheng Electronic Technology CO., td

H915P Pasqyrë pasqyre 10 inç 4G Android 5.1

Përshkrim i shkurtër:

Overview Quick Details Place of Origin: Guangdong, China Brand Name: Hawkeye Model Number: H915P Type: Gps Navigator Function: Touch Screen, Bluetooth-enabled, DVD/VCD, Photo Viewer, Radio Tuner, Touch screen, AV-IN, Bluetooth-enable, Fm transmission Use: Automotive Warranty: 12 Months Product name: GPS navigator & DVR O/S system: Android 5.1 DDR & EMMC: 2+16 GB CPU: MTK 6737 Quad Core 1.3GHz Function2: Photo/Music /Video player, GPS N...


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Përmbledhje
Detaje të Shpejta
Vendi i origjinës:
Guangdong, China
Emri i markës:
Hawkeye
Numri i modelit:
H915P
Lloji:
Gps Navigator
Funksioni:
Ekran me prekje, i aktivizuar me Bluetooth, DVD / VCD, Shikues i fotografive, Akordues radioje, Ekran me prekje, AV-IN, me mundësi Bluetooth, transmetim FM
Përdorni:
Automobilistik
Garancia:
12 muaj
Emri i produktit:
Navigator GPS & DVR
Sistemi O / S:
Android 5.1
DDR & EMMC:
2 + 16 GB
CPU:
MTK 6737 Quad Core 1.3GHz
Funksioni2:
Foto / Muzikë / Luajtës video, Navigacioni GPS, Kamer dyfishe
Rezolucioni:
1280 * 320
Përcaktimi:
CE, FCC, RoHS, CCC, EMC, GMC
Këndi i shikimit:
140 °
16. Ekran prekës:
Mbështetje
përshkrim i produktit
1080P Dash Kamerë Makinë DVR 10 "Pasqyrë e pasme e rrjedhës Pasqyrë Ekran me prekje Super vizion nate Kamera Regjistrues video Regjistrues automatik Dashkam
1080P Dash Kamerë Makinë DVR 10 "Pasqyrë e pasme e rrjedhës Pasqyrë Ekran me prekje Super vizion nate Kamera Regjistrues video Regjistrues automatik Dashkam1080P Dash Kamerë Makinë DVR 10 "Pasqyrë e pasme e rrjedhës Pasqyrë Ekran me prekje Super vizion nate Kamera Regjistrues video Regjistrues automatik Dashkam1080P Dash Kamerë Makinë DVR 10 "Pasqyrë e pasme e rrjedhës Pasqyrë Ekran me prekje Super vizion nate Kamera Regjistrues video Regjistrues automatik Dashkam1080P Dash Kamerë Makinë DVR 10 "Pasqyrë e pasme e rrjedhës Pasqyrë Ekran me prekje Super vizion nate Kamera Regjistrues video Regjistrues automatik Dashkam1080P Dash Kamerë Makinë DVR 10 "Pasqyrë e pasme e rrjedhës Pasqyrë Ekran me prekje Super vizion nate Kamera Regjistrues video Regjistrues automatik Dashkam1080P Dash Kamerë Makinë DVR 10 "Pasqyrë e pasme e rrjedhës Pasqyrë Ekran me prekje Super vizion nate Kamera Regjistrues video Regjistrues automatik Dashkam1080P Dash Kamerë Makinë DVR 10 "Pasqyrë e pasme e rrjedhës Pasqyrë Ekran me prekje Super vizion nate Kamera Regjistrues video Regjistrues automatik Dashkam1080P Dash Kamerë Makinë DVR 10 "Pasqyrë e pasme e rrjedhës Pasqyrë Ekran me prekje Super vizion nate Kamera Regjistrues video Regjistrues automatik Dashkam

  • I mëparshmi:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni